Výdejní den: každý čtvrtek 14-18 hod

Co nabízím 

Nabízím vám toho k objednání spoustu - něco pravidelně každý týden, něco pravidelně méně často ... a něco zcela nepravidelně - to se řídí obvykle poptávkou vás, zákazníků 😉

Zde najdete seznam dodavatelů/nabízených produktů seřazených sestupně podle toho, jak často jsou k mání.

Pro podrobnější informace o nabízeném zboží/dodavateli, klikněte na nadpis jednotlivé sekce.

nabízí pečivo prvotřídní chuti z těch nejkvalitnějších lokálních surovin! Konvenční i bio, z celozrnné i bílé mouky.

běžné i BEZLEPKOVÉ svatební a tlačené koláče, frgály, v bezlepkovém provedení dále medovník, housky a bagety. Paní Hrubá, která pro vás tyto dobroty peče si dle jejích slov zakládá na té nejvyšší kvalitě, pečlivě si vybírá poctivé lokální dodavatele a klade důraz i na ten nejmenší detail!

lokální křupavé saláty Bonarda, které dlouho vydrží čerstvé a svěží! Jsou pěstovány ekologicky, udržitelně, bez chemie, šetrně k životnímu prostředí 💚

kvašená zelenina, fermentovaná limonáda, hořčice, křen s jalbky, pesta, jablečný ocet - lokální z Opavy!

Vše bez chemie od malých producentů! Trvanlivé produkty a kosmetika jsou momentálně na českém skladě, takže je možné se zásobit i v letní pauze, kdy závozy z Kréty neprobíhají.

Svět Plodů

24.06.2024

ořechy, semínka, ovoce sušené i mrazem (lyofylizované), ovoce v čokoládě a jiných mňamkách, slané i sladké snacky, granoly, atd.

fantastické řemeslné krátké i dlouhé těstoviny, risotta (jen přidáte vodu a uvaříte) a koření. Manželé z Frenštátu milující Itálii je pro vás ručně vyrábějí podle tradičních italských receptur z těch nejkvalitnějších surovin!

BIO potraviny trvanlivé i chlazené, ovoce a zelenina - spousta bio produktů, které jste si oblíbili v mém někdejším bezobalovém obchodě jako křupavé müsli, lámané čokolády, kakaové hvězdičky, úžasné nealkalizované kakao a mnoho jiného.