Výdejní den: každý čtvrtek 14-18 hod

Jak funguje objednávání a výdej?

Spolupracuji s mnoha dodavateli a s každým z nich to funguje trochu jinak - nicméně, věřte mi, že v rámci možností dělám maximum pro to, abych tento proces pro vás udělala co nejjednodušší a nejpřehlednější ... ale i tak je potřeba počítat s jistou rozmanitostí, řekněme 😉

Takže ... jsou dvě možnosti:

📌    za prvé SCUK - jsem výdejním místem pro internetové farmářské tržiště Scuk:  https://www.scuk.cz/opava

Zde si objednáváte jako na běžném e-shopu, platíte ihned kartou přímo Scuku a zboží si pak vyzvednete vždy ve ČTVRTEK od 16 do 18 hodin na Výdejně Šeříková - nákupní tašky s sebou 🛍

📌  za druhé OBJEDNÁVKY NA ZÁKLADĚ PRAVIDELNÉ eMAILOVÉ NABÍDKY

Každý týden rozesílám nabídku zákazníkům na email - chcete-li ji dostávat i vy, neváhejte mě kontaktovat 🙂  Za zkoušku nic nedáte a pokud nebudou nabídky emailem to pravé pro vás, není nic jednoduššího, než se odhlásit z odběru. 

Emailem tedy objednáte dle aktuální nabídky a ve ČTVRTEK ODPOLEDNE jsem pak pro vás na výdejně, abych vám vydala vše, co jste si objednali. Platí se na místě při odběru v hotovosti, popř. na účet.

Co všechno je k mání - ve zkratce se jedná o různé farmářské, často lokální, produkty, přírodní drogerii a kosmetiku.

Seznam dodavatelů, který se stále rozrůstá - najdete v sekci "co nabízíme" ☝️ V sekci "stálá nabídka" pak najdete seznam nabízených produktů (i s cenami) z pravidelné nabídky.